Sağlıklı Beslenme

"Sağlıklı Beslenme", karın doyurmak veya insanın canının çektiği şeyler yemek, içmek değildir. "Beslenme", insan bezleri, yenilikler, sağlık ve üretken olarak uzun süre yaşayabilmesi için gerekli besin öğelerini alma gövdelerinde kullanır. Yeterli ve sağlıklı bir beslenmeliyiz.
Kilo almak veya vermek, hastalıklarda beslenmeyi yönetmek için bir tüketici ve kullanıcı bu süreci sağlıklı bir şekilde geçirebilmek için mutlaka bir uzmandan destek alınması gerekir. Kliniğimiz bu hususta oldukça geniş bir çalışan bir sağlık ekibine sahiptir. Doktorumuzun muayenesinden sonra diyetisyenimizle kişinin antropometrik ölçümleri ile arıtma öyküsü, aile öyküsü, beslenme öyküsü ve biyokimyasal verilere göre özel olarak beslenme düzeni planlanır.
Özellikle kullanımda beslenmede amaç kullanımlarına bağlı olarak metabolik oluşumlar çevre gözlerin ömrü boyunca gereken enerji ve besinlerin yeterliliği ve tüketiminin bir şekilde tüketimini sağlar. • Diyetin içeriğinin hastalık göz önünde bulundurularak muhafaza edilmesi. Hamile ise buna göre yapılır. Örneğin böbrek hastasında protein kısıtlaması yapılabilir. • Bir besine karşı bir sorun olan hastanın diyetlerinden o besin veya besin öğesi içeren ürünler diyetinden çıkarılır.

"Sağlıklı Beslenme" programının herhangi bir yan etkisi yoktur. Bütüncüldür, bir çok rahatsızlıkta fayda sağlar. "Hastalıklarda Beslenme", "Kilo Kontrolü", "G5 Cihazı" ve "Mide Küçültme" uygulamalar sonrasında danışanlarımızın hayatlarındaki değişiklikler ve hastaların olumlu bildirimleri bizleri memnun ediyor.

hemenara_icon